Hetitervek online megtekintése

Iskolánkban második évfolyamtól hatodik évfolyamig a diákok hetitervet kapnak (kaphatnak).

A hetiterv online is megtekinthető az iskola honlapján (kemeny-eger.sulinet.hu) az INTRANET BEJELENTKEZÉS menüponton keresztül, vagy közvetlenül a http://online-ertekeles.hu/ honlapon.

A hetiterv online is megtekinthető az iskola honlapján (kemeny-eger.sulinet.hu) az INTRANET BEJELENTKEZÉS menüponton keresztül.

A megjelenő beléptető ablak alján látható a TANULÓI HETITERV felírat. Erre kattintva az online-ertekeles.hu oldalra ugrik a böngésző.

Először az iskola OM AZONOSÍTÓját kéri a rendszer, ez az iskolánk esetében 031460.

A BELÉPÉS gombra kattintva felhasználónevet és jelszót kér a rendszer.

Felhasználónév a diák anyakönyv szerinti teljes neve pontos helyesírással (nagybetű, szóköz, minden keresztnév, stb.).

A jelszó a diák teljes nevének első három betűje (kis és nagybetű számít, helyesírásnak megfelelően) és a diák OM azonosítójának utolsó három számjegye (a hat karakter egybe írva). Az OM azonosító a diákigazolványon megtalálható 7-tel kezdődő 11 jegyű szám.

Ezek után ki kell választani, hogy tanulóként szeretnénk belépni, majd a BELÉPÉS gombra kattintani.

Itt a kíválasztott hetiterv megnézhető, nyomtatható. Alapértelmezés szerint az aktuális hét hetitervét kínálja fel a rendszer, de korábbi hetek is kiválaszthatóak.

A hetiterv az adott héten hétfőn reggeltől tekinthető meg.

MaYoR - 2002-2017 © GPL